Darmowa dostawa od 299 zł
Nowa kolekcja legginsów sportowych już dostępna! Sprawdź nowe modele!

Girl Stuff czyli sportowy outfit!

Idzie wiosna. Słupki rtęci powoli dobijają do magicznej bariery 15 stopni celsjusza, a kobiety zaczynają się zastanawiać nad przejściowym outfitem między zimowymi temperaturami, a ukropem lejącym się z nieba w lecie. Uważamy, że jednym z najlepszych rozwiązań jest sportowy look (oczywiście, jeżeli lubisz sportowe ciuchy!). 

Jest jeszcze za zimno na krótkie topy i koszulki, a za ciepło na kurtki czy płaszcze, dlatego też odpowiednia wydaje się modna damska bluza z kapturem z różnymi napisami lub printami. W naszym wypadku, z całego asortymentu wybraliśmy bluzę Girl Stuff od Łap Nas, która wydaje nam się mega damska, urocza, a przy okazji - testując ją - stwierdziliśmy, że jest bardzo ciepła i wykonana z bardzo wysokiej jakości gramatury. Możemy z ręką na sercu potwierdzić słowa producenta, że kładą nacisk na jakość produktu. 

Oczywiście grafitowa bluza z kapturem nie musi się każdemu podobać, jednakże jest jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji. Jeżeli kochasz bardziej pastelowe kolory - takie jak mięta, róż czy błękit - to również znajdziesz coś dla siebie w naszym sklepie. 

Do outfitu dołożyliśmy modne spodnie dresowe z naszywkami, prześliczne panterkowy okulary damskie z kolekcji Mai Thais oraz AirMaxy. Mamy nadzieję, że Wam się podoba!

BluzaKLIK 

SpodnieKLIK

OkularyKLIK

ModelkaPaula Pucek 

Zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage oraz Instagrama.


Shoplo help