Darmowa dostawa od 299 zł
NOWOŚCI NA SKLEPIE - SPRAWDŹ

Girl Stuff czyli sportowy outfit!

Idzie wiosna. Słupki rtęci powoli dobijają do magicznej bariery 15 stopni celsjusza, a kobiety zaczynają się zastanawiać nad przejściowym outfitem między zimowymi temperaturami, a ukropem lejącym się z nieba w lecie. Uważamy, że jednym z najlepszych rozwiązań jest sportowy look (oczywiście, jeżeli lubisz sportowe ciuchy!). 

Jest jeszcze za zimno na krótkie topy i koszulki, a za ciepło na kurtki czy płaszcze, dlatego też odpowiednia wydaje się modna damska bluza z kapturem z różnymi napisami lub printami. W naszym wypadku, z całego asortymentu wybraliśmy bluzę Girl Stuff od Łap Nas, która wydaje nam się mega damska, urocza, a przy okazji - testując ją - stwierdziliśmy, że jest bardzo ciepła i wykonana z bardzo wysokiej jakości gramatury. Możemy z ręką na sercu potwierdzić słowa producenta, że kładą nacisk na jakość produktu. 

Oczywiście grafitowa bluza z kapturem nie musi się każdemu podobać, jednakże jest jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji. Jeżeli kochasz bardziej pastelowe kolory - takie jak mięta, róż czy błękit - to również znajdziesz coś dla siebie w naszym sklepie. 

Do outfitu dołożyliśmy modne spodnie dresowe z naszywkami, prześliczne panterkowy okulary damskie z kolekcji Mai Thais oraz AirMaxy. Mamy nadzieję, że Wam się podoba!

BluzaKLIK 

SpodnieKLIK

OkularyKLIK

ModelkaPaula Pucek 

Zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage oraz Instagrama.


Shoplo help