Darmowa dostawa od 299 zł
Nowa kolekcja legginsów sportowych już dostępna! Sprawdź nowe modele!

Wywiad z... LuluSport, czyli o firmie i legginsach sportowych!

Wywiad z Lulu Sport

Ostatnio na naszej stronie pojawiła się nowość! Produkty od LuluSport, które skupiają się na sportowej odzieży dla kobiet! Ich legginsy na fitness/siłownie przebijają wiele firm dostępnych w Polsce i na świecie, jednakże jesteśmy świadomi, że nie nie zaufacie Nam na słowo! Dlatego też zapraszamy do poniższego wywiadu - pierwszego z cyklu - z producentem Lulu Sport. Opowie w nim o początkach działalności oraz o tym, dlaczego ich legginsy nosi coraz więcej zadowolonych Polek! Jeżeli szukasz opinii o lulu sport to tutaj znajdziesz opinię producenta, ale wystarczy wpisać na instagramie #lulusport, żeby zobaczyć ile już jest zadowolonych klientek! 

Pamiętaj również, że masz 14 dni na zwrot towaru, dlatego też nie martw się i jeśli nawet produkt będzie źle dopasowany - to go wymienimy :)!

Legginsy od LuluSport dostępne są => TUTAJ

Nie przedłużając zapraszamy na pierwszy z cyklu "Wywiad z..." LuluSport!:

Wywiad z Lulu Sport

AvocadoStyle.pl: Cześć dziewczyny! Na początku chcielibyśmy, abyście przybliżyli Nam swoje sylwetki oraz Wasze dziecko – LuluSport.

Lulusport: Cześć. Jesteśmy Caro i Mary. Obie dość szalone, choć każda w zupełnie inny sposób. Kiedyś byłyśmy jak dwa bieguny, jak PLUS i MINUS. Całkiem inne ale idealnie się uzupełniające… teraz po kilku latach wspólnej pracy mamy więcej wspólnego… Karolina - zwariowana, kolorowa, szalona, motywująca, z licznymi pomysłami, nasze koło napędowe… Marysia - sprowadzająca na ziemię, zrównoważona, poważniejsza, estetka, nasz mózg artystyczny. Lulu Sport jest odzwierciedleniem nas, kolorowe ale w dobrym guście i w doskonałej jakości. 


AvocadoStyle.pl: Kiedy pojawiła się chęć projektowania i dlaczego?

Lulusport: Od dawna każda z nas wykazywała zamiłowanie do tworzenia i projektowania, a kiedy pojawiła się szansa stworzenia czegoś razem usiadłyśmy i przeanalizowaliśmy co chcielibyśmy robić. Nie bez znaczenia były nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe, które zahaczały zarówno o sport jak i projektowanie, dlatego też uznałyśmy, że to co wyjdzie nam najlepiej to będzie odzież sportowa dla dziewczyn.


AvocadoStyle.pl: Dlaczego LuluSport? Skąd wziął się pomysł na nazwę oraz jaki macie zamysł tworząc tą markę?

Lulusport: Lulu Sport jest naszym drugim dzieckiem. Pierwsze to Honolulu. (Niedługo dostępne również na naszym sklepie!) Bardzo chciałyśmy, żeby obie marki miały coś wspólnego w nazwie i tak powstało Lulu Sport. Nasz pomysł jest prosty: po pierwsze sport, po drugie jakość, po trzecie kolor, po czwarte moda. Ubrania które robimy muszą być doskonałej jakości (nie umiemy sprzedawać bubli - nad samą formą legginsów pracowałyśmy ok. 5 miesięcy), być bardzo wygodne i praktyczne. Wzornictwo musi być nowoczesne, modne i niezbyt monotonne. Choć w naszej kolekcji są pozycje dla tradycjonalistek (czarny i szary jest zawsze modny). Ważnym elementem naszego projektu jest również łączenie pokoleń. W naszej ofercie znaleźć można legginsy nawet dla 2-letnich sportsmenek. Dzięki temu mama i córka mogą wspólnie cieszyć się sportem i fajnie wyglądać.


AvocadoStyle.pl: Czym jest dla Was LuluSport? Pasją, misją czy po prostu pracą?

Lulusport: Lulu Sport jest pracą, która stała się pasją. Uwielbiamy przychodzić do pracy, spędzać razem czas, wymyślać nowe rzeczy, rozwiązywać problemy. Wszystko nas cieszy i pozytywnie nastraja. Lulu Sport to pozytywna energia.


AvocadoStyle.pl: Dla kogo przeznaczone są Wasze projekty? 

Lulusport: Nasze rzeczy tworzymy z myślą o aktywnych nowoczesnych dziewczynach i kobietach, którym nie jest obojętne w co są ubrane podczas ćwiczeń. Uważamy, że kolorowy strój sportowy pozytywnie nastraja i dodaje energii przez co chętniej ćwiczymy. Nasze rzeczy są dedykowane aktywnym kobietom, które lubią zawsze modnie wyglądać, a jednocześnie cenią sobie komfort i dobrą jakość. 


AvocadoStyle.pl: Czym może się wyróżnić LuluSport na tle konkurencji?

Lulusport: Praca nad formami trwała kilka miesięcy i zaowocowała doskonałą formą naszych ubrań. Legginsy świetnie leżą, nie zsuwają się podczas ćwiczeń, a materiał jest tak przyjemny, że nie chce się nosić nic innego. Pod tym względem jesteśmy zdecydowanie nie do pobicia. Użyte przez nas dzianiny pochodzą od europejskich producentów, spełniają surowe normy jakościowe, oferują nowoczesne parametry techniczne (poprzez odpowiednie odprowadzanie wilgoci i chłodzenie dbają o naszą termoregulacje podczas ćwiczeń). Staramy się, aby nasza kolekcja była urozmaicona, aby każda dziewczyna znalazła wzór dla siebie. Jeśli tak jest o resztę się nie martwimy. Mamy doskonałą jakość wszystkich naszych produktów. Nic nie trafia do sprzedaży, jeśli nie zostanie przez nas osobiście przetestowane i zaakceptowane.


AvocadoStyle.pl: Z którego projektu jesteście najbardziej dumne i dlaczego?

Lulusport: To chyba się zmienia :). nawet przy pierwszej kolekcji nie potrafiłyśmy wybrać naszego faworyta. Zawsze są dwa modele które się prześcigają. Ostatnią całą kolekcję uważamy za bardzo udaną i jesteśmy z niej dumne. Teraz mamy nadzieję, że nowa nad którą pracujemy będzie jeszcze lepsza ;)


AvocadoStyle.pl: Czy prowadzenie takiej firmy to ciężka praca? Jakie byście dali rady początkującym?

Lulusport: Wszystko zależy od nastawienia. Jeśli praca sprawia przyjemność, to nawet jeśli się jej dużo poświęca, to nie wydaje się ciężka. Częsty brak czasu wolnego rekompensuje nam radość jaką czerpiemy z poznawania nowych ludzi, realizowania własnych marzeń i możliwości pomagania innym - regularnie angażujemy się w akcje charytatywne i prospołecznościowe. Najtrudniejsze jest nadążanie za nowymi trendami w komunikacji z klientem, dotarcie do niego, zainteresowanie sobą. Najważniejsze, to wierzyć w siebie, ufać intuicji i mieć duużo cierpliwości, bo na efekty pracy trzeba poczekać.


AvocadoStyle.pl: Jakie macie plany na przyszłość? Możecie coś zdradzić?

Lulusport: Plan jest taki, żeby nie było dziewczyny, która nie słyszała nigdy o LULU SPORT… jest dalekosiężny, ale najważniejszy.


AvocadoStyle.pl: Dziękujemy za rozmowę. 

Lulusport: Dziękuję


Jak widzicie LuluSport stawia bardzo wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o jakość wykonania produktów, dlatego też zaczęliśmy z nimi współpracę! My jako Avocado również profesjonalnie trenujemy, dlatego dobrze wiemy, jak ważny jest dobry sprzęt! Z ręką na sercu możemy polecić Wam legginsy sportowe od LuluSport!

Tomasz Kwiatkowski