Darmowa dostawa od 299 zł
Nowa kolekcja legginsów sportowych już dostępna! Sprawdź nowe modele!

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po zaksięgowaniu na koncie bankowym pieniędzy za Twoje zamówienie (zazwyczaj jest to okolica godziny 12-13 każdego dnia roboczego), rozpoczynamy realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowana/y o postępie naszych prac.Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

UWAGA:

Niektóre produkty w naszej ofercie są unikatowe i szyte na zamówienie. Wtedy realizacja takiego zamówienia może się wydłużyć o kilka dni. 
Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. (już wkrótce)

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatnościForma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

 » koszt dostawy